Moderní prezentace nemovitosti

Videoprohlídka 

Videoprohlídka je prezentace nemovitosti do video záznamu doprovázena příjemnou hudbou. Každá videoprohlídka je zpracována profesionálem a zájemci ukazuje reálný pohled na nemovitost. Díky videoprohlídkám se hlásí opravdu vážní zájemci o koupi nemovitosti. Klient si mnohem lépe představí, jak nemovitost realně vypadá. 

Proč videoprohlídku ?

V dnešní době všichni zájemci o koupi vyhledávají nemovitosti na internetu v on-line světě. Je potřeba jít s dobou a videoprohlídka je správná cesta. Ve světě internetu, kde všichni sledují videa, tráví čas na socialních sítí, je velká výhoda využít moderních nástrojů pro prezentaci. Neváhejte nás kontaktovat a zařadit své video do prezentace a tím zvýšit atraktivitu prodávané nemovitosti. 

Průkaz energetické náročnosti budov

Většina prodávajících bere PENB jako nutné zlo. Nabízíme Vám nový pohled, proč spolupracovat na prodeji nemovitosti s námi a tím pádem i na zajištění PENB. 

Jak je nemovitost energeticky náročná určuje průkaz energetické náročnosti budovy. Tu pak řadí podle náročnosti od nejúspornější po energeticky nejnáročnější a tím pádem na provoz nejdražší.

Zoirentovat se v cenách a provozních nákladech na dům není vůbec lehké a právě k tomu slouží PENB. Je to jako u ledničky, když si koupíte úspornou s označením A+, tak ušetříte na energiích. U nemovitostí se ale kalkuluje v jíných částkách. 

My nabízíme při zpracování PENB přehled, jaké může dotace nový majitel čerpat na danou nemovitost a v jaké výši. Je možné i zprostředkovat dodatace. Proto nevadí, když vyjde nemovitost v horší energetické třídě. Bude jasné na jakou dotaci a částku má nový majitel nárok. Díky průkazu energetické náročnosti budov získává dům na atraktivitě mezi ostatními nabídkami na trhu.   

Naše zrealizované videoprohlídky

776 725 180
kralova@home4people.cz
Lannova tř. 205/16
České Budějovice 370 01