Zpět Profil pobočky:
Královské reality

Královské reality

Pobočka měsíce
Člen Realitní Komory ČR

Jsme specialisti v oblasti obchodu s realitami

Nabízíme našim klientům moderní a exkluzivní služby v Českých Budějovicích a okolí. Naší doménou je pomoc klientovi v jakékoliv životní situaci s prodejem nebo pronájmem nemovitosti. Snažíme se o profesionální a lidský přístup. Vždy aktivně komunikujeme a spolupracujeme s majiteli nemovitostí a společně hledáme nejlepší řešení. 

Sledujeme moderní trendy při prodeji a pronájmech nemovitostí na celosvětovém realitním trhu a snažíme se je aplikovat při prodeji Vašich nemovitostí. 

Díky získaným zkušenostem dokážeme řešit i komplikovanější prodeje, jejichž součástí jsou exekuce, věcná břemena nebo zástavní práva fyzických osob. Nebráníme se prodejům v insolvenčním řízení.

Od začátku naší realitní praxe jsme uskutečnili přes 250 realitních transakcí a našli nové bydlení spousty spokojeným klientům 

         

  • 10 let praxe v realitách

  • Využití moderních možností prezentace

  • Stovky spokojených klientů za námi a tisíce před námi

Stále se snažíme zdokonalovat naše služby využíváním moderních technologií. Naše cesta ve znamení 21. století sklízí úspěchy. Díky zpracování a atraktivní prezentaci nabízených nemovitostí zaznamenáváme větší množství klientů. Nemovitosti prodáváme velice rychle a bezpečně. Neváhejte nás kontaktovat. Prodáme i Vaši nemovitost.
776 725 180
kralova@home4people.cz
Lannova tř. 205/16
České Budějovice 370 01