Zpět Profil makléře:
Lukáš Král

Specialista na prodej bytu, domů a ostatních nemovitostí v Českých Budějovicích a okolí

Narodil jsem se v Českých Budějovicích. Po studiu jsem odjel pracovat a sbírat zkušenosti na Nový Zéland.

Před sedmi lety mě k obchodu s nemovitostmi přivedla moje mamka, která už dlouhá léta v realitním světě působila.  Vždy jsem chtěl podnikat a pomáhat lidem, být užitečný. Profese realitního specialisty v Českých Budějovicích a okolí splnila všechny mé požadavky.

Od narození  se věnuji sportu a rybaření . Fandím Dynamu CB a samozřejmě hokejovému Motoru. Ve volném čase jezdím na ryby po celých jižních Čechách. Jsem ženatý a mám dvě dcery dvouletou Aničku a měsíční Magdalénku. 

Práce realitního makléře mě baví, protože poznávám mnoho zajímavých lidí a míst, které bych v běžném zaměstnání nepoznal.

Mým úkolem je provést vás bezpečně celým obchodním případem od začátku do konce. Kladu důraz na profesionální a férový přístup. Ve své práci využívám moderní způsoby prezentace nemovitostí, které napomáhají rychlému prodeji za nejvyšší cenu.

Jmenuji se Lukáš Král a jsem specialista na prodej a pronájem bytů, rodinných domů a ostatních nemovitostí pro lokalitu Českobudějovicko a okolí. Toto prostředí dobře znám, žiji a pracuji zde. Díky znalostem a profesionálním přístupu Vám pomůžu s každou realitní transakcí. Jsem v tom úspěšný a velmi dobrý.

Těším se na setkání, rád poskytnu své služby i Vám.

Potřebujete pomoct nebo poradit volejte na +420 777028190 nebo vyplňte kontaktní formulář.

                                  

Řekli o mně

Pan Král je profesionálem na svém místě. Spokojenost s celým průběhem prodeje nemovitosti. Profesionální a přesto lidský přístup.

Marie Frnochová

Profesionální přístup .

JPMEDIA

Prodej domu, Rodinný, 173 m2

9 490 000 Kč

Prodej domu, Rodinný, 125 m2

2 390 000 Kč

Prodej domu, Rodinný, 140 m2

3 500 000 Kč

Prodej bytu, 1+1, 44 m2

2 790 000 Kč

Prodej bytu, 1+kk, 21 m2, Třeboň

1 780 000 Kč

Prodej domu, Rodinný, 123 m2, Chvalešovice

4 190 000 Kč

Načíst další reference

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT