Zpět Profil makléře:
Lukáš Král

Lukáš Král

Specialista na České Budějovice a okolí

Rád Vám poradím a pomůžu nastavit správnou tržní cenu, připravím profi inzerci a zajistím rychlý, bezpečný a bezstarostný obchod

Nabízené nemovitosti
Kontaktujte mne
Certifikovaný makléř
Člen Realitní Komory ČR

Video prezentace

V dnešní době všichni zájemci o koupi vyhledávají nemovitosti na internetu v on-line světě. Je potřeba být o krok vpřed a videoprohlídka je správná cesta. Rád Vám tuto skvělou službu poskytnu.

Web nemovitosti

Každá nemovitost si zaslouží profesionálně zpracovanou vlastní webovou stránku, které zvýší atraktivitu inzerátu a pomůže získat více klientů. Rád Vám tuto službu nabídnu.

72. realitních portálů

Inzerce je základem pro úspěšný prodej. Když bude Vaše nemovitost všude zobrazena a inzerována, tak je mnohem větší šance obstarat více zájemců a získat mnohem víc peněz z prodeje. U mě máte inzerci na všech realitních portálech v České republice s pravidelným Topováním, které toto vše zajistí.

Tržní odhad nemovitosti

Ke každé nabízené nemovitosti zpracuji zdarma reálný tržní odhad nemovitosti. Zaručím, že nebudete prodávat svoji nemovitost pod cenou a získáte daleko víc!

Vítám Vás na svých webových stránkách, kde zjistíte jak pracuji a proč vybrat jako partnera pro prodej nemovitosti právě mě. Mým hlavním cílem je být profesionálem s lidským přístupem, tak abych dokázal poradit a pomoct při prodeji i koupi nemovitosti každému z Vás. Zkušenosti mám i s komplikovanými případy. Vždy se je podařilo úspěšně vyřešit. Realitní práce je rozmanitá, každý obchod je jiný a musí se dodržovat určitá pravidla pro úspěšné dokončení.

Chci se stát Vašim partnerem v realitním světě a to ne na jeden obchod, ale na celý život.   • 7 let praxe v realitách (Prodej, Pronájem, Dražby, Výkupy, Pomoc s oddlužením nemovitosti)

  • Tržní ocenění nemovitosti

  • Pravidelné školení 

  • Profesionální a férové jednání

  • Člen Realitní komory České republiky

777 028 190
kral@home4people.cz
Lannova tř. 205/16
České Budějovice 370 01

Zpracovávám moderní prezentace nemovitostí, které zaručeně zvyšují atraktivitu Vaší nemovitosti a následně úspěšného prodeje

Prodej bytu, 1+1, 44 m2

2 790 000 Kč

Prodej bytu, 1+kk, 21 m2, Třeboň

1 780 000 Kč

Prodej domu, Rodinný, 123 m2, Chvalešovice

4 190 000 Kč

Prodej bytu, 1+kk, 32 m2, České Budějovice - Riegrova ulice

1 980 000 Kč

Prodej domu, Rodinný, 260 m2, Lhota u Sedla - Číměř

2 800 000 Kč

Prodej domu, Rodinný, 260 m2, Lhota u Sedla - Číměř

2 800 000 Kč

Načíst další reference