Vzdělávací programy

  • Program pro nováčky - CERTIFIKOVANÝ MAKLÉŘ
  • Program pro makléře s praxí - CERTIFIKOVANÝ REALITNÍ SPECIALISTA
  • Program pro top makléře s praxí - REALITNÍ EXPERT
  • Manažerské programy - MANAŽERSKÁ AKADEMIE
  • Samostatné kurzy realitního a osobního rozvoje

 

Program pro nováčky - CERTIFIKOVANÝ MAKLÉŘ

Čím více informací a znalostí získáte jako začátečník v realitách, tím dříve budete schopni samostatně pracovat. Program certifikovaný makléř nabízí během prvního měsíce čtyři základní moduly tréninků, díky kterým budete umět zvýšit kvalitu a hodnotu vaší značky z pohledu osobního marketingu. Naučíte se pracovat v našich realitních systémech, dozvíte se vše o procesu prodeje a pronájmů z hlediska katastru nemovitostí, daní a práva a současně získáte trénink v obchodních dovednostech. Nezbytné je také samostudium, které se týká především znalostí ze stavebního, právního a finančního minima. Vzdělávací program je zakončen zkouškou, po jejímž úspěšném složení získáte akreditaci „CERTIFIKOVANÝ MAKLÉŘ“.

Program pro makléře s praxí - REALITNÍ SPECIALISTA

Dalším vzdělávacím programem je Certifikovaný specialista, kde si prohloubíte obchodní dovednosti, jak zvýšit obraty a dosáhnout stanovených pracovních cílů. Celý program je vedený koučingovým stylem školení a vy sami budete po celou dobu pracovat na svém dlouhodobém rozvoji, růstu výkonu a motivaci. Program je složen ze tří modulů, které na sebe navazují a naučí vás úspěšnému vyjednávání, pokročilým obchodním dovednostem a růstu výkonu. Po úspěšném absolvování celého programu můžete složit zkoušku a odnést si akreditaci „MAKLÉŘ SPECIALISTA“.

Program pro top makléře s praxí - REALITNÍ EXPERT

Třetí vzdělávací program je určený pro ty nejlepší realitní makléře. Je zaměřený na poskytování špičkového vzdělání elitám a jejich přípravu na předávání zkušeností, nebo na posun do manažerského vedení lidí a budování vlastních týmů. Kromě toho vám program nabídne to nejlepší, co v daný moment realitní praxe nabízí. Na závěr programu máte po úspěšném složení zkoušky možnost získat akreditaci „REALITNÍ EXPERT“.

Manažerské programy - MANAŽERSKÁ AKADEMIE

Manažerská akademie je určena všem, kteří vedou tým nebo vlastní franšízovou pobočku. Zde se dozví, jak úspěšně spolupracovat, osvojí si proces náboru, naučí se pracovat se začínajícím makléřem, získají trénink v dovednostech a postupech při řízení samostatných podnikatelských subjektů a také budou seznámeni se všemi nástroji, které manažerům pomáhají dosáhnout finančních cílů. Po absolvování tohoto půlročního programu a zakončení úspěšnou závěrečnou prací si odnesou akreditaci „MANAGEMENT DEVELOPEMENT PROGRAM“.

Samostatné kurzy realitního a osobního rozvoje

Mezi specifické programy patří samostatné tréninky na rozvoj realitních dovedností, jako je práce s poptávkou, získávání exkluzivity z nabídky a akviziční tréninky. Makléř na sobě může pracovat jak po stránce realitní, tak i po stránce osobního rozvoje a navštívit kurzy time managementu, pozitivní komunikace, vyjednávání, prezentačních dovedností aj. Podle typu kurzu nebo vícedenního tréninku si na závěr odnesete osvědčení nebo malou akreditaci po složení závěrečné zkoušky.

 

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Staňte se elitním makléřem s pomocí našich aktivních tréninků a využívejte unikátní nástroje a podporu v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Rádi pracujete s lidmi, záleží vám na dobře odvedené práci a zároveň skvělých pracovních podmínkách? Začleňte se mezi makléře srdcaře a šiřte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nejste spokojeni ve vašem zaměstnání ani s vaším současným finančním ohodnocením? Začněte vydělávat opravdu rychle s pomocí našeho konceptu aktivních tréninků a unikátních.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT