Rychle vydělávající makléř

Proč se stát rychle vydělávajícím makléřem

 

Učený z nebe nespadl

Realitní akademie České republiky umožňuje absolvování tří úrovňového systému školení a osobních tréninků, které poskytnou pevný základ. Úspěchu pak makléř postupně dosáhne pod vedením osobního kouče a vedoucího týmu.

Nástroje

K úspěšnému odstartování kariéry používá veškeré nástroje. Využívá jedinečný systém správy klientů vč. nabídky a poptávky. Postupuje podle propracovaného manuálu jak se stát úspěšným makléřem. Účastní se aktivních tréninků na pobočce a v regionu.

Osobní mentor

Radí mu a pomáhá jeho nadřízený popř. osobní kouč pobočky. Čerpá ze zkušeností svých profesně starších kolegů a kolegyň. Přesně si stanoví činnosti s hodnocením dílčích výsledků.

Databáze klientů

S pomocí nástrojů a dovedností se naučí nejen pracovat s databází klientů, ale také vyhledat klienty na trhu, oslovit je a zaujmout.

Odměňovací model

Za svou práci má přesně stanovenou odměnu a jasně určený model spolupráce s ostatními kolegy. Organizuje vše tak, aby dosáhl maximální možné odměny.

Osobní prestiž a styl

Je z něj moderní obchodník, který má profesionální styl prezentace i osobní vizáž. Jezdí v prestižním automobilu.

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT