Příběhy majitelů kanceláří

Podívejte se na příběhy úspěšných makléřů a majitelů realitních kanceláří, kteří se o svůj životní příběh podělili a nechte se inspirovat. Třeba za čas zde bude i ten Váš.

Libor Šilhán
Home4People Antu

Někdy na jaře roku 2011 jsem skončil svou pouť ve stavebnictví jako majitel stavební společnosti. Na doporučení jsem se dostal k práci makléře, která mne uchvátila a zjistil jsem, že to neznamená dělat makléře, ale žít makléře, pomáhat klienty provést úskalími prodeje nemovitostí k jejich spokojenosti, získat si jejich důvěru a tuto nezklamat, neustále se vzdělávat v oboru, prostě býti makléřem tak jak to dnes říkám na všech mých školeních. Na podzim roku 2013 mě oslovila akvizitorka z jiné realitní skupiny s nabídkou spolupráce. Odolával jsem až do jara 2014 kdy jsem dostal neodmítnutelnou nabídku od společnosti Home4People s vizí do několika měsíců si otevřít vlastní franšízovou realitní kancelář. A to se také stalo, a v září roku 2014 jsme na Praze 6 na Hanspaulce tuto kancelář jménem Home4People – ANTU otevřeli. V současné době je nás osm a jsme jako rodina. Scházíme se pravidelně na našich poradách, předáváme si navzájem zkušenosti protože pořád je co se učit. Věřím, že takto my i ostatní makléři a franšízanti společnosti Home4People tady společně budeme makléřit a poskytovat profesionální služby našim klientům navždy „TOGETHER FOREVER“.
Petr Sedlařík
H4P ready

Souběh následujících rodinných událostí, jako přírůstek a stěhování, mě umožnilo nahlédnout zvenčí do světa realit.  Během několika týdnů jsem měl půl židle a půl stolu u jedné nejmenované realitní společnosti a začal jsem vydělávat – k mé obrovské spokojenosti velké peníze. Po necelém roce v realitách jsem dostal nabídku pracovat pod jinou značkou. Z pozice realitního makléře jsem do 3 měsíců otevřel první kontaktní kancelář a po roční manažerské činnosti jsem podepsal plnohodnotnou frenčízovou smlouvu. Postupem času jsem vedl a zpravoval 16 kanceláří na území celé Moravy. Po velmi krátkém čase jsem zjistil, že všechno není jen o zkušenostech a ambicích, ale hlavním co Vám dopřeje vydělávat nadstandardní peníze je záštita nejlépe největší společnosti. Protože mám štěstí na přátelé, dostal jsem nabídku od majitele národního realitního holdingu rozběhat zbrusu novou realitní síť Home 4people. Nabídka byla zajímavá a protože jsem věděl, že mě to opět posune hodně nahoru a budu mít zajištěn veškerý servis s nízkými náklady tak jsem nabídku okamžitě přijal. Dnes vlastním opět franšízu, vedu 5 svých vlastních kanceláří, další připravuji a zároveň pomáhám v rámci mentoringu dalším 5 kancelářím na Moravě. Dělá mě fakt hodně dobře, když vidím, že lidé kolem mě jsou šťastní, mají peníze. Proto si dovoluji poradit všem realitním makléřům i majitelům realitním kanceláří, že společnost home 4people je tak exkluzivní značka se skvělými lidmi, že neexistuje šance si pod ní nevydělat peníze. Chce to jen nadšení do práce, vytrvalost, chtít se učit a jde to samo.

Přehrát video
 

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Staňte se elitním makléřem s pomocí našich aktivních tréninků a využívejte unikátní nástroje a podporu v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Rádi pracujete s lidmi, záleží vám na dobře odvedené práci a zároveň skvělých pracovních podmínkách? Začleňte se mezi makléře srdcaře a šiřte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nejste spokojeni ve vašem zaměstnání ani s vaším současným finančním ohodnocením? Začněte vydělávat opravdu rychle s pomocí našeho konceptu aktivních tréninků a unikátních.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT