Elitní makléř

Proč se stát elitním makléřem

 

Vlastní svůj produkční tým

K dosažení co nejvyššího zisku a efektivity práce spolupracuje se svými týmovými kolegy při vytěžování poptávky. S pomocí unikátního a jedinečného systému dosahují hranice produkčních možností elitních makléřů na samé maximum.

Maximální počet exkluzivních smluv

Díky prodeji exkluzivní poptávky a možnosti využít vícečetnou exkluzivitu se mu daří uzavřít s klienty maximální počet exkluzivních smluv již během první schůzky.

Osobní kouč a trenér

Osobní trenér (kouč) mu po celou dobu spolupráce pomáhá zvýšit obchodní výkon. Snaží se tak využít všechny nástroje Národního realitního holdingu, aby maximalizoval svůj potenciál.

Osobní marketing v praxi

Používá sofistikovaně veškeré nástroje moderního osobního marketingu v rámci konceptu Národního realitního holdingu. Má vlastní web, vede svůj blog, publikuje odborné články, PPC kampaně, sociální sítě.

Prestiž a uznání

Má možnost se profesně angažovat v různých projektech Národního realitního holdingu. Může se z něj stát školitel Realitní akademie České republiky, funkcionář Realitní komory České republiky nebo odborník pro určitou oblast či danou specializaci.

Výkupy, dražby, exekuce

Umí vykupovat nemovitosti do fondu Národního realitního holdingu. Aby dosáhl maximálního zisku a ušetřil čas, specializuje se na bonitní obchody.

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT