Chci otevřít pobočku

Proč si otevřít pobočku

 

Osobní přístup

Individuálně přistupujeme ke všem našim partnerům. Jako jediní na trhu můžeme zaručit osobního poradce (zkušeného majitele pobočky - mentora) po celou dobu spolupráce na základě nejužší možné komunikace a spolupráce. Koučing a mentoring obchodníků i manažerů probíhá přímo na pobočce, což považujeme za podstatnou součást pro funkčnost vašeho nového podnikání. 

Vzdělávání

Je nám zřejmé, jak důležité je v dnešní době se neustále vzdělávat. Pro tyto účely nabízí Realitní akademie jako partnerská organizace dokonalý koncept víceúrovňového vzdělávání všech našich partnerů včetně mentorů, kteří navštěvují pobočky. Koncept je založen na jasné metodice, jak úspěšně dosáhnout maximálních zisků při vašem podnikání.

Prostředí

Majitelé poboček si řídí naši síť sami, tento koncept nám pomohl vytvořit pro všechny naše partnery podnikatelské prostředí, díky kterému snadno dosahují hranic svých produkčních možností a tvoří dlouhodobě udržitelný a stabilní zisk. Zároveň se nám daří tyto hranice posouvat a díky tomu se neustále rozvíjejí. Ovládáme řadu projektů vytvářejících mnoho obchodních příležitostí. Jsme členem Národního realitního holdingu, který sdružuje přední realitní franšízingové sítě na českém trhu. Umožnujeme našim partnerům participaci na developerských projektech (Developerské oddělení), obchodování se zatíženými nemovitostmi (výkupy, exekuce, dražby). Jsme pyšní, že jsme významnou součástí Realitní komory České republiky a také na úzkou spolupráci s Realitní akademií České republiky, která se specializuje na vzdělávání našich partnerů.

Personální řízení

Dlouhodobý intenzivní i extenzivní růst vaší firmy vám bude zajištěn dokonale propracovaným systémem výběru a adaptace vašich spolupracovníků. Hlavním cílem je vzdělanost manažerů, kteří mají za úkol takové lidi získávat. Utváření a udržení obchodních týmů pod vaším vedením se naučíte díky speciálnímu programu Realitní akademie České republiky ve spolupráci se zkušenými mentory. Proces získávání a adaptace nových obchodníků vnímáme společně s vámi jako nezbytný základ společného podnikání.

Systém

Léty praxe prověřený systém práce s informacemi vás posouvá na absolutní vrchol procesního managementu. Inteligentní sofistikovaný systém řízení vnitřních i vnějších procesů vaší firmě zajistí stabilní růst a možnost dokonalé správy a kontroly všech činností. Náš CRM systém pracuje na bázi umělého manažera, který vám pomáhá dosahovat maximálního zisku v daném časovém období.

Invence, inovace a rozvoj

Snažíme se neustále zakládat, rozvíjet a vymýšlet nové projekty, které se vyznačují jedinečností na českém trhu díky své inovativní povaze. Vzhledem k našemu různorodému podnikatelskému prostředí dokážeme při tvorbě a inovaci nových projektů využívat synergie všech obchodních značek a dalších odborných sdružení (RKČR). Seznamte se s jedinečnými projekty, které nám i vám vytvářejí neobyčejnou konkurenceschopnost na trhu. Mezi tyto projekty patří například Lovci nemovitostí, Exkluzivita z poptávky, Duální exkluzivita a další.

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT