Reference

Pan Halámek je profesionál a svou práci má rád. O prodej nemovitosti se postará od A do Z. Přímé jednání, spolehlivost, poctivost. Za mne doporučuji - velmi. Dem. spokojená klientka.

Otakara Demjanovičová

Vstřícný, důsledný, empatický, vysoce profesionální, vše důkladně vysvětlí. Byt jsem prodávala 3 měsíce u 3 jiných RK, pan Halámek ho prodal za dva týdny. Skvělý servis a přístup.

Hana Ridošková

Hezké zpracování nabídky, která vzbudila rychlý zájem o nemovitost. Pan Halámek byl velice odvážný a ochotný spolupracovat. Byl velice komunikativní, hodný a vše nám krásně vysvětlil. Jsme spokojení, že jsme si vybrali pana Halámka za makléře.

Štěpánka Kovaříková

Všechno proběhlo bezchybně, s makléřem jsem byl maximálně spokojen. Žídek

Slavomír Mudr. Žídek

Pan Halámek poskytuje makléřské služby rychle, ale hlavně spolehlivě. Nelze nic vytknout. Maximální spokojenost Pokud bych měla ohodnotit jeho služby jako ve škole, pak by to byla 1*. Jana Redlová

Jana Redlová

Pan Halámek je realitní makléř který umí suprově jednat s lidmi,ve svém oboru umí skvěle chodit a hlavně nemovitosti prodává bleskovou rychlostí :-) takže vřele doporučuji :-)

Veronika Švajcrová

Byli jsme spokojeni. Pan Halámek dodržel, co slíbil a vyřešil vše k naší spokojenosti.

Martin Žitník

Realitni Makléř p.Halámek je člověk na správném míste. Profesionální přístup z prodeje a focení nemovitosti a komunikace s klientem.Tak určitě doporučujeme dalším klientům budou velice spokojený s jeho přístupem a profesionalitou. ...

Vlastimil Kalvoda

Vstřícné a profesionální jednání, pan Halámek je člověk na správném místě. Vřele doporučuji

Jakub Hariš

V sobotu 7,4.2018 jsem předávala svoji chatu ve Žluticích novým majitelům. Prodej zprostředkoval pan Martin Halámek. Je to opravdu člověk na svém místě a jeho heslo "kde jiní končí, já začínám" na něj přesně pasuje. Je to mladý člověk, vstřícný, milý, schopný vyhovět a zařídit. Mohu ho každému jen doporučit. Jsem ráda, že jsem si ho vybrala a moje očekávání splnil. Přeji mu hodně dalších spokojených zákazníků, zdraví, úspěšnou kariéru.a ať se mu v životě daří. J. Holá, Litvínov

Jiřina Holá

Poděkování patří panu Martinu Halámkovi za jeho prodej mého bytu. Kdo bude chtít prodat nemovitost, určitě s panem Halámkem prodá. Je to profesionál a velmi příjemný člověk! Děkuji.

František

Jsem moc vděčná panu Martinu Halameku za jeho výbornou práci a pomoc v prodeji nemovitosti. N.Ushakova

Natalia Ushakova

Více hodnocení

Prodej bytu 50 m2, Nejdek

750 000 Kč

Prodej chaty s pozemkem 1500 m2, Salajna

1 499 000 Kč

Pozemek o rozloze 1176 m2, Rájec - Černava

340 000 Kč

Pronájem bytu, 2+1, 53 m2

8 500 Kč

Prodej bytu 2+1 55 m2, Ostrov nad Ohří

970 000 Kč

Prodej chaty, 150 m2 se zahradou 696 m2 - Přebuz

3 500 000 Kč

Načíst další reference