Radek Hájek

Kladno ve Středočeském kraji Certifikovaný makléř
608 055 225
hajek@home4people.cz
Emila Zahrádky 851
Kladno 272 04
Reality 168
Číslo účtu pro složení záloh
1027096107 / 6100
Equa bank
Kontaktujte mne
Makléř se vzdělává v
Realitní akademii ČR
Makléř je členem
Realitní komory ČR

Hodnocení klientů

Pana Hájka mohu vřele doporučit je to člověk na svém místě.Zrealizoval prodej našeho starého bytu a zároveň koupi nového ve velmi krátké době, muselo to být velmi náročné. A my nemuseli hledat náhradní bydlení. Komunikace s panem Hájkem byla perfektní ,vždy zvedl telefon a,když ne tak během chvilky volal zpět i osobní komunikace byla na jedničku vše mi vždy vysvětlil .I několik měsíců po naší spolupráci se pan Hajek zajímá jak se nám bydlí. Mnohokrát děkuji jsme spojený,šťastný a náš nový byt miluji S pozdravem Lucie Melicharová

Jan Melichar

Pana Hájka mohu jedině doporučit je to opravdu profesionál a své práci rozumí. Dokázal zrealizovat pro mě a mou rodinu prodej bytu, tak i koupi nového bytu. Vše proběhlo bez komplikací a velmi rychle, cca měsíc. Stěhovali jsme se z jednoho bytu, který jsme prodávali do druhého, který jsme kupovali, muselo to být velmi komplikované vše zařídit. Nemuseli jsem využít žádné přechodné ubytování a tak nám pan Hájek ušetřil čas i peníze. Také oceňuji, že pan Hájek byl vždy na telefonu a vše nám dokázal vysvětlit. Nikdy se nestalo, že by mi nezvedl telefon, nebo že by se do několika minut neozval. Komunikace s ním je velmi snadná a příjemná. I několik měsíců po koupi se zajímal, jak se nám v novém bytě bydlí. Pane Hájku, velice Vám děkuji za Vaši nadstandartní péči. Jan Melichar

Jan Melichar

Panu Hájkovi patří obrovské díky!!! Nejen za profesionální a lidský přístup, ale i za obrovskou trpělivost. I když jsme se potýkali se spoustou překážek při prodeji bytu, vše zvládl na jedničku s hvězdičkou a byl mi po celou dobu velkou oporou i pomocí.

Tereza Havránková

Více hodnocení

Moje reference

Pěkný cihlový byt 1+1, OV, 32m2, Kladno-Sevastopolská

8 500 Kč

pronájem cihlového bytu 1+1,OV, 32m2, po rekonstrukci, Kladno-ul.Míru

9 000 Kč

Zrekonstruovaný byt 2 KK, 43m2, OV, Kladno-ul. Tyršova

2 250 000 Kč

Prodej stavebního pozemku 958 m 2, Chaloupky-Beroun

1 250 000 Kč

Pěkný byt 3+1, 72 m2, OV, Kladno-Hřebečská

1 990 000 Kč

Byt po zdařilé kompletní rek., 2+KK/L,cihla, 49 m², OV, Kladno-Šulcova

2 150 000 Kč

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Staňte se elitním makléřem s pomocí našich aktivních tréninků a využívejte unikátní nástroje a podporu v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Rádi pracujete s lidmi, záleží vám na dobře odvedené práci a zároveň skvělých pracovních podmínkách? Začleňte se mezi makléře srdcaře a šiřte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nejste spokojeni ve vašem zaměstnání ani s vaším současným finančním ohodnocením? Začněte vydělávat opravdu rychle s pomocí našeho konceptu aktivních tréninků a unikátních.

Více informací