Ing. Jana Gjašiková

Příbram ve Středočeském kraji Certifikovaný makléř
602 838 919
gjasikova@home4people.cz
Nádražní 47/90
Praha 5 150 00
Ing. Jana Gjašiková
Kontaktujte mne
Makléř se vzdělává v
Realitní akademii ČR
Makléř je členem
Realitní komory ČR

Makléř Ing. Jana Gjašiková je nezávislým podnikatelem, který podniká na základě oprávnění 88519091.

Hodnocení klientů

Paní Ing. Gjašíková chtěla bych vám moc poděkovat za za prodej domu. Po celou dobu jste byla velice vstřícná,pečlivá,příjemná a veškeré věci kolem prodeje vypracovala do posledního detailu. Ještě jednou moc děkuji

Jarmila Slabochová

Za poslední roky, kdy jsem sháněl nemovitost, jsem měl možnost se setkat s řadou realitních makléřů, ale takové profesionální jednání, jako má paní ing. Gjašiková jsem se nepoznal. Během večera mi zařídila u bývalého majitele prohlídku a za další 2 dny jsem podepisoval rezervační smlouvu. Vyřídila veškeré náležitosti (kupní a hypoteční smlouva, smlouva o dodávkách energie...), já pouze podepisoval a platil a o nic víc jsem se nestaral. Závěrem jí chci ještě jednou ze srdce poděkovat za všechno, co pro koupi domečku udělala a s jakým profesionálním nasazením vše zařídila, proto mi nezbývá nic jiného, než ing. Gjašikovou DOPORUČIT.

David Chábera

Chtěla bych moc poděkovat za profesionální a lidský přístup paní Ing. Janě Gjašikové. Její práce při výběru nemovitosti, byla opravdu na vysoké úrovni. Byla jsem seznámena s každou skutečností, ohledně nemovitosti. Bylo mě vždy vše ochotně vysvětleno do podrobností. Dále jsem se mohla rozhodnout, také pro formu financování při koupi nemovitosti. Vše jsem mohla zvážit a poprosit pani Gjašikovou v každou denní dobu o radu. Takového přístupu si opravdu cením. Přiznám se, že jsem také hledala přes jiné realitní kanceláře, nikde jsem se, ale zatím nesetkala s tak profesionálním přístupem. Paní Ing. Gjašikovou a Vaší realitní kancelář, můžu doporučit. Skvělá spolupráce. Děkuji. Strojilová.

Sylva Strojilová

Více hodnocení

Moje reference

Prodej, byt 3+1/B, 71 m2, Příbram VII

1 230 000 Kč

Prodej, chata 3+1 s terasou, CP 492 m2, Mokrovraty

990 000 Kč

Pronájem, kancelář 22 m2, Příbram IX

3 909 Kč

Prodej, moderní byt 3+1/2L, 84 m2, Příbram

1 460 000 Kč

Prodej, chata 2+1, 75 m2, CP 686 m2, Luhy, okr. Příbram

749 000 Kč

Prodej, chata 3+1 s terasou, CP 492 m2, Mokrovraty

990 000 Kč

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Staňte se elitním makléřem s pomocí našich aktivních tréninků a využívejte unikátní nástroje a podporu v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Rádi pracujete s lidmi, záleží vám na dobře odvedené práci a zároveň skvělých pracovních podmínkách? Začleňte se mezi makléře srdcaře a šiřte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nejste spokojeni ve vašem zaměstnání ani s vaším současným finančním ohodnocením? Začněte vydělávat opravdu rychle s pomocí našeho konceptu aktivních tréninků a unikátních.

Více informací