Zpět Profil pobočky:
Expert

Expert

Home4People Expert

Prodáme i vaši nemovitost jako nic. Rychle, bezpečně a bez starostí.
Vyzkoušelo nás již více než 650 spokojených zákazníků.

Nabízené nemovitosti
Kontaktujte nás
Člen Realitní Komory ČR

Naše výhody

20 let zkušenosti

Již 20 let se aktivně pohybujeme v oblasti prodeje nemovitostí a dokážeme přizpůsobit služby na míru nabízené nemovitosti.

Profesionální služby

Poskytujeme nadstandardní služby ve formě profesionální prezentace nemovitosti, propagace na desítkách realitních serverů a ve spolupráci s renomovanou advokátní kanceláří zajístíme také zcela bezpečný prodej.

Zázemí silné společnosti

Jsme členy Narodního Realitního Holdingu a vaši nemovitost tak můžeme okamžitě sdílet v rámci početné interní databáze klientů.
71Nabídek nemovitostí
20Let zkušeností
13Makléřů
667Prodaných nemovitostí
42Poptávek měsíčně

Pár slov o nás


Našim cílem je klientům poskytnout služby k jejich naprosté spokojenosti. Naše nadstandardní služby pokryjí od začátku až do konce celý proces prodeje nemovitosti. Od přípravy dokumentů, přes zajištění profesionálního nafocení nemovitosti a videoprohlídky, inzerci na desítkách realitních serverů v rámci celé České republiky, vyřízení veškerého jednání se zájmci a vykonání prohlídek, až po přípravu potřebných smluv a úschovy finančních prostředků k úspěšnému prodeji vaši nemovitosti. Bude nám potěšením, když prodáme i tu vaši nemovitost.

  • 20 let praxe v realitách
  • Pravidelné školení
  • Stovky prodaných nemovitostí
  • Vstřícné jednání
603 448 761
rod@home4people.cz
Křivoklátská 527
Praha 18 - Letňany 190 00

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT