Výstavba domů na klíč Uherský Brod - Těšov

Dokončení březen 2023

Uherský Brod, Losy

Lokalita Těšov - Uherský Brod

Řadová výstavba 10 domů na klíč s pozemkem v obci Uherský Brod části Těšov "ZTV Těšov - Lose" Obec Těšov je součástí města Uherský Brod, které se nachází v okrese Uherské Hradiště ve Zlínském kraji, zhruba 10 km od lázeňského města Luhačovice. V Obci je plná občanská vybavenost a plné pokrytí signálu LTE a v dosahu optika. Zveřejněné typové domy jsou nabízeny ve dvou variantách, a to s garáží a bez garáže ve zděném provedení. Naše domy splňují energetickou náročnost dle nových směrnic a nařízení platné od 1.1.2022. Odkaz na naše stránky: https://www.zdenedomkynaklic.cz Domem na klíč je myšleno, že dům bude po kolaudaci k okamžitému nastěhování. Topení je řešeno nízko nákladovým podlahovým topením, rekuperací a fotovoltaickými panely. Součástí ceny je sanitární zařízení, dveře s obložkami, podlahy, obklady, zateplení, fasáda, venkovní i interiérové dveře, stejně jako základová deska a připojení na inženýrské sítě. Výběr a typu obkladů a podlah je samozřejmostí. Cena na klíč u tohoto typu projektu, zahrnuje veškeré poplatky za připojení, vyřízení stavebního povolení včetně projektové dokumentace a kolaudace domu. Součásti uvedené ceny, která již zahrnuje DPH je dům na klíč, inženýrské sítě včetně připojeného místa EDG (EON), mimo plynu, příjezdová komunikace, veřejné osvětlení, pozemek a veškeré projektové práce a stavební povolení, také dvou parkovacích míst, chodníku, zastření pro popelnice a terasu s nekrytou konstrukcí. Přípojná místa budou vyvedena na pozemku. Cena nezahrnuje kuchyňskou linku a osvětlení. Inženýrské sítě mimo plyn, budou vedeny okolo všech vyobrazených pozemků a vytaženy přípojky na jednotlivé pozemky. Při vyřizování projektů nové komunikace a sítí, je možné nejen pozemek rezervovat, ale také nechat vytvářet projekt domu. Samotná výstavba jednotlivého domu pak trvá cca 7-9 měsíců. Zahájit samotné stavby inženýrských sítí a příjezdové komunikace chceme na podzim 2022. Poslední úprava provedena k 05.04.2022.


Přehled domu

Plocha Cena Stav
120 m2 8 749 000 Kč volný detail
120 m2 Cena nezveřejněna volný detail
120 m2 7 138 300 Kč volný detail
120 m2 Cena nezveřejněna volný detail
120 m2 Cena nezveřejněna volný detail
120 m2 Cena nezveřejněna volný detail
120 m2 Cena nezveřejněna volný detail
120 m2 Cena nezveřejněna volný detail
120 m2 Cena nezveřejněna volný detail
120 m2 7 238 350 Kč volný detail

Lokalita

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Staňte se elitním makléřem s pomocí našich aktivních tréninků a využívejte unikátní nástroje a podporu v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Rádi pracujete s lidmi, záleží vám na dobře odvedené práci a zároveň skvělých pracovních podmínkách? Začleňte se mezi makléře srdcaře a šiřte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nejste spokojeni ve vašem zaměstnání ani s vaším současným finančním ohodnocením? Začněte vydělávat opravdu rychle s pomocí našeho konceptu aktivních tréninků a unikátních.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT