Výstavba domů na klíč Uherský Brod - Těšov

Dokončení srpen 2023

Uherský Brod, Losy

Lokalita Těšov - Uherský Brod

Řadová výstavba 10 domů na klíč s pozemkem v obci Uherský Brod části Těšov "ZTV Těšov - Lose" Obec Těšov je součástí města Uherský Brod, která se nachází v okrese Uherské Hradiště ve Zlínském kraji, do 10 km od lázeňského města Luhačovice. V Obci je plná občanská vybavenost a plné pokrytí signálu LTE a v dosahu optika. Zveřejněné typové domy jsou nabízeny ve dvou variantách, a to s garáží a bez garáže ve zděném provedení. Naše domy splňují energetickou náročnost dle nových směrnic a nařízení platné od 1.1.2023. Výstavbou domů na klíč je myšleno, že dům bude po kolaudaci k okamžitému nastěhování. Topení je řešeno nízko nákladovým podlahovým topením, rekuperací a fotovoltaickými panely a bateriemi. Součástí ceny je sanitární zařízení, dveře s obložkami, podlahy, obklady, zateplení, fasáda, venkovní i interiérové dveře, stejně jako základová deska a připojení na inženýrské sítě. Výběr a typu obkladů a podlah je samozřejmostí. Cena na klíč u tohoto typu projektu, zahrnuje veškeré poplatky za připojení, vyřízení stavebního povolení včetně projektové dokumentace a kolaudace domu. Součásti uvedené ceny, která již zahrnuje DPH je dům na klíč, inženýrské sítě včetně připojeného místa EDG (EON), mimo plynu, příjezdová komunikace, veřejné osvětlení, pozemek a veškeré projektové práce a stavební povolení, také dvou parkovacích míst, zastření pro popelnice a terasu s nekrytou konstrukcí. O rozsahu venkovních úprav je možné jednat. Cena nezahrnuje kuchyňskou linku a osvětlení. Inženýrské sítě mimo plyn, budou vedeny okolo všech vyobrazených pozemků a vytaženy přípojky na jednotlivé pozemky. Při vyřizování projektů nové komunikace a sítí, je možné pozemky rovnou kupovat, ale také nechat vytvářet projekt domu s úpravami dispozice. Pozemky jsou rozděleny. Zahájit samotné stavby inženýrských sítí a příjezdové komunikace předpokládáme podzim 2023. Poslední úprava provedena k 25.2.2023.


Přehled domu

Plocha Cena Stav
120 m2 8 749 000 Kč volný detail
120 m2 7 138 300 Kč volný detail
120 m2 8 799 000 Kč volný detail
120 m2 8 849 000 Kč volný detail
120 m2 8 849 000 Kč volný detail
120 m2 8 799 000 Kč volný detail
120 m2 8 799 000 Kč volný detail
115 m2 Cena nezveřejněna volný detail
120 m2 7 248 500 Kč volný detail
120 m2 7 238 350 Kč volný detail

Lokalita

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Staňte se elitním makléřem s pomocí našich aktivních tréninků a využívejte unikátní nástroje a podporu v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Rádi pracujete s lidmi, záleží vám na dobře odvedené práci a zároveň skvělých pracovních podmínkách? Začleňte se mezi makléře srdcaře a šiřte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nejste spokojeni ve vašem zaměstnání ani s vaším současným finančním ohodnocením? Začněte vydělávat opravdu rychle s pomocí našeho konceptu aktivních tréninků a unikátních.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT