Výstavba domů na klíč s pozemkem, Pohořelice okr. Zlín

Dokončení Červenec 2020

Pohořelice, Pod Zámkem

Na dolině - Pohořelice

Výstavba domů na klíč s pozemkem v Pohořelicích u Napajedel, lokalita Na Dolině. Domy jsou nabízeny v provedení dřevostavba s použitím sytému s energetickou třídou "A ". Nabízí se i možnost změny stavebního materiálu dle výběru zadavatele. Financování zajistíme jak na pozemek, tak i na dům. Uvedené typové domy nejsou přímo spjaty s vyobrazenými pozemky, jedná se o příkladovou nabídku konkrétního domu a náhodně vybraného pozemku. Stavby a pozemky je tedy možné libovolně kombinovat nebo si nechat vyhotovit úplně nový projekt. Veškeré služby projektanta a stavebního technika, geodeta, potřebná měření a připojení na inženýrské sítě jsou již zahrnuty v ceně stavby. Odkaz na stránky s typovými domy: https://www.zdenedomkynaklic.cz Domem na klíč je myšleno, že dům bude předán po kolaudaci k okamžitému nastěhování. Sanitární zařízení, dveře s obložkami, podlahy, obklady, zateplení, fasáda, topení, veškeré rozvody, venkovní i interiérové dveře jsou zahrnuty v ceně stavby. Možnost výběru barvy fasády, typu obkladů a podlah je samozřejmostí. Veškeré barvy střešní krytiny, fasády si vybíráte dle vlastního vkusu a výběr nemá vliv na cenu domu. Pro podrobnější informace ohledně výstavby kontaktujte makléře a domluvte si schůzku se stavitelem. Informace a časový průběh realizace projektu: Předpokládaný termín výstavby komunikace a sítí květen 2020 - právě probíhá a jejích dokončení předpokládáme cca červenec 2020. Samotná výstavba domů pak bude trvat cca 5 až 7 měsíců dle náročnosti domu. Výběr pozemků je průběžně aktualizován. Vybírat můžete s pozemků dle aktuálního vyobrazení. Volné pozemky už jen číslo 5 a 14 z II. etapy a pozemek č. 4 z I. etapy. Aktualizace provedena 25.5.2020.


Přehled domu

Plocha Cena Stav
94 m2 Cena nezveřejněna prodáno detail
115 m2 Cena nezveřejněna prodáno detail
84 m2 4 130 000 Kč volný detail
84 m2 4 097 400 Kč volný detail
84 m2 Cena nezveřejněna prodáno detail
111 m2 Cena nezveřejněna prodáno detail
115 m2 Cena nezveřejněna rezervováno detail
111 m2 4 627 100 Kč volný detail
132 m2 Cena nezveřejněna prodáno detail
115 m2 Cena nezveřejněna prodáno detail
115 m2 4 740 000 Kč volný detail
150 m2 Cena nezveřejněna prodáno detail
82 m2 Cena nezveřejněna prodáno detail
115 m2 Cena nezveřejněna prodáno detail
146 m2 Cena nezveřejněna prodáno detail
84 m2 Cena nezveřejněna prodáno detail
115 m2 Cena nezveřejněna prodáno detail
113 m2 4 647 400 Kč volný detail

Lokalita

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Staňte se elitním makléřem s pomocí našich aktivních tréninků a využívejte unikátní nástroje a podporu v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Rádi pracujete s lidmi, záleží vám na dobře odvedené práci a zároveň skvělých pracovních podmínkách? Začleňte se mezi makléře srdcaře a šiřte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nejste spokojeni ve vašem zaměstnání ani s vaším současným finančním ohodnocením? Začněte vydělávat opravdu rychle s pomocí našeho konceptu aktivních tréninků a unikátních.

Více informací