Výstavba domů na klíč s pozemkem, Pohořelice okr. Zlín

Dokončení prosinec 2021

Pohořelice, Pod Zámkem

Na dolině - Pohořelice

Lokalita dokončena a všechny pozemky vyprodány! Připravujeme výstavbu 12 domů v Tlumačově! Váš zájem o více informací můžete sdělit na mail: sedlarik@home4people.cz Výstavba domů na klíč s pozemkem v Pohořelicích u Napajedel, lokalita Na Dolině. Domy jsou nabízeny v provedení dřevostavba s použitím sytému s energetickou třídou "A ". Nabízí se i možnost změny stavebního materiálu dle výběru zadavatele. Financování zajistíme jak na pozemek, tak i na dům. Uvedené typové domy nejsou přímo spjaty s vyobrazenými pozemky, jedná se o příkladovou nabídku konkrétního domu a náhodně vybraného pozemku. Stavby a pozemky je tedy možné libovolně kombinovat nebo si nechat vyhotovit úplně nový projekt. Veškeré služby projektanta a stavebního technika, geodeta, potřebná měření a připojení na inženýrské sítě jsou již zahrnuty v ceně stavby. Odkaz na stránky s typovými domy: https://www.zdenedomkynaklic.cz Domem na klíč je myšleno, že dům bude předán po kolaudaci k okamžitému nastěhování. Sanitární zařízení, dveře s obložkami, podlahy, obklady, zateplení, fasáda, topení, veškeré rozvody, venkovní i interiérové dveře jsou zahrnuty v ceně stavby. Možnost výběru barvy fasády, typu obkladů a podlah je samozřejmostí. Veškeré barvy střešní krytiny, fasády si vybíráte dle vlastního vkusu a výběr nemá vliv na cenu domu. Pro podrobnější informace ohledně výstavby kontaktujte makléře a domluvte si schůzku se stavitelem. Ukážeme Vám naše rozestavěné domy i hotové domy. Probíhá výstavba domů.


Přehled domu

Plocha Cena Stav
84 m2 Cena nezveřejněna prodáno detail

Lokalita

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Staňte se elitním makléřem s pomocí našich aktivních tréninků a využívejte unikátní nástroje a podporu v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Rádi pracujete s lidmi, záleží vám na dobře odvedené práci a zároveň skvělých pracovních podmínkách? Začleňte se mezi makléře srdcaře a šiřte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nejste spokojeni ve vašem zaměstnání ani s vaším současným finančním ohodnocením? Začněte vydělávat opravdu rychle s pomocí našeho konceptu aktivních tréninků a unikátních.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT