Výstavba domů na klíč s pozemkem, Lhotsko u Vizovic

Dokončení Červenec 2021

Lhotsko

Lhotsko Za humny

VYPRODÁNO !! Připravujeme výstavbu 12 domů v Tlumačově! Váš zájem o více informací můžete sdělit na mail: sedlarik@home4people.cz Výstavba domů na klíč s pozemkem ve Lhotsku u Vizovic, lokalita Za humny. Domy jsou nabízeny v provedení dřevostavba nebo ve zděné variantě s použitím systému s energetickou náročností "A". Nabízí se i možnost změny stavebního materiálu dle výběru zadavatele. Financování zajistíme jak na pozemek, tak i na dům. Veškeré služby projektanta a stavebního technika, který pro Vás zajistí stavební povolení jsou již zahrnuty v ceně stavby. Odkaz na naše stránky s typovými domy: https://www.zdenedomkynaklic.cz Domem na klíč je myšleno, že dům bude po kolaudaci k okamžitému nastěhování. Sanitární zařízení, dveře s obložkami, podlahy, obklady, zateplení, fasáda, venkovní i interiérové dveře jsou zahrnuty v ceně. Možnost výběru barvy fasády, typu obkladů a podlah je samozřejmostí. Cena na klíč u tohoto typu projektu, zahrnuje veškeré poplatky za připojení, projektové dokumentace a kolaudace. Pro podrobnější informace ohledně výstavby kontaktujte makléře a domluvte si schůzku se stavitelem. Samotná výstavba domů trvá cca 11-13 měsíců dle náročnosti domu a požadavků klienta. Naše typové domy Vám rádi ukážeme. Dokončeny 3 domy typu Klára 5+kk. Poslední pozemek prodán.


Lokalita

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Staňte se elitním makléřem s pomocí našich aktivních tréninků a využívejte unikátní nástroje a podporu v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Rádi pracujete s lidmi, záleží vám na dobře odvedené práci a zároveň skvělých pracovních podmínkách? Začleňte se mezi makléře srdcaře a šiřte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nejste spokojeni ve vašem zaměstnání ani s vaším současným finančním ohodnocením? Začněte vydělávat opravdu rychle s pomocí našeho konceptu aktivních tréninků a unikátních.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT