Výstavba domů na klíč s pozemkem, Lhotsko u Vizovic

Dokončení Červenec 2021

Lhotsko

Lhotsko Za humny

Výstavba domů na klíč s pozemkem ve Lhotsku u Vizovic, lokalita Za humny. Poslední volný pozemek k prodeji. Domy jsou nabízeny v provedení dřevostavba nebo ve zděné variantě s použitím systému s energetickou náročností "A". Nabízí se i možnost změny stavebního materiálu dle výběru zadavatele. Financování zajistíme jak na pozemek, tak i na dům. Uvedené typové domy nejsou přímo spjaty s vyobrazenými pozemky, jedná se o příkladovou nabídku konkrétního domu a náhodně vybraného pozemku. Veškeré služby projektanta a stavebního technika, který pro Vás zajistí stavební povolení jsou již zahrnuty v ceně stavby. Odkaz na naše stránky s typovými domy: https://www.zdenedomkynaklic.cz Domem na klíč je myšleno, že dům bude po kolaudaci k okamžitému nastěhování. Sanitární zařízení, dveře s obložkami, podlahy, obklady, zateplení, fasáda, venkovní i interiérové dveře jsou zahrnuty v ceně. Možnost výběru barvy fasády, typu obkladů a podlah je samozřejmostí. Cena na klíč u tohoto typu projektu, zahrnuje veškeré poplatky za připojení, vyřízení stavebního povolení včetně nutné úhrady úřadům, nájezd k domu, parkovací stání, chodník, oplocení, úprava terénu, zatravnění zahrady, projektové dokumentace a kolaudace. Pro podrobnější informace ohledně výstavby kontaktujte makléře a domluvte si schůzku se stavitelem. Informace a časový průběh realizace projektu: Předpokládaný termín výstavby nové kanalizace bude během jaro 2023 a do této doby budou napojeny na jímku. Souběžně s vyřizování stavebního povolení na novou kanalizaci bude možné vyřizovat stavební povolení na rodinné domy. Samotná výstavba domů pak trvá cca 10 měsíců dle náročnosti domu. Naše typové domy Vám rádi ukážeme. Dokončeny 2 domy typu Klára 5+kk. Třetí stavba je ve výstavbě. Zbývá tedy poslední pozemek. Úprava provedena 26.1.2023.


Lokalita

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Staňte se elitním makléřem s pomocí našich aktivních tréninků a využívejte unikátní nástroje a podporu v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Rádi pracujete s lidmi, záleží vám na dobře odvedené práci a zároveň skvělých pracovních podmínkách? Začleňte se mezi makléře srdcaře a šiřte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nejste spokojeni ve vašem zaměstnání ani s vaším současným finančním ohodnocením? Začněte vydělávat opravdu rychle s pomocí našeho konceptu aktivních tréninků a unikátních.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT