Výstavba domů na klíč, Polichno - Luhačovice

Dokončení prosinec 2020

Luhačovice

Záhumenice - Polichno u Luhačovic

Výstavba domů na klíč s pozemkem v Luhačovicích městské části Polichno. Polichno naleznete v okrese Zlín zhruba 5 km od Luhačovic a 8 km od Uherského Brodu. Žije pouze cca 330 obyvatel, jedná se tedy o klidné místo k bydlení s výbornou dostupností do zmíněných měst. V Luhačovicích naleznete veškerou občanskou vybavenost, do Polichna jezdí jak autobus, tak vlak. Navíc se zde plánuje propojení prostřednictvím cyklostezky, která povede až do Uherského Brodu. Zveřejněné typové domy jsou nabízeny ve dvou variantách, a to jako dřevostavby nebo za příplatek ve zděném provedení. Naše domy splňují energetickou náročnost v rozmezí od A po B dle přání klienta. Nabízíme možnost změny stavebního materiálu dle výběru zadavatele. Uvedené typové domy nejsou přímo spjaty s vyobrazenými pozemky, jedná se o příkladovou nabídku konkrétního domu a náhodně vybraného pozemku. Domy a pozemky je tedy možné libovolně kombinovat nebo si nechat vyhotovit úplně nový projekt dle svých představ (Pozemek č.1 prodaný). Odkaz na naše stránky s typovými domy, standarty konstrukce a vybavenosti: https://www.zdenedomkynaklic.cz Domem na klíč je myšleno, že dům bude po kolaudaci k okamžitému nastěhování. Sanitární zařízení, dveře s obložkami, podlahy, obklady, zateplení, fasáda, venkovní i interiérové dveře jsou zahrnuty v ceně, stejně jako základová deska a připojení na inženýrské sítě. Výběr barvy fasády, typu obkladů a podlah je samozřejmostí. Dále byl do standardu přidán Door test - detekční metoda na zjišťování vzduchotěsnosti domu. Cena na klíč u tohoto typu projektu, zahrnuje veškeré poplatky za připojení, vyřízení stavebního povolení včetně nutné úhrady úřadům, projektové dokumentace a kolaudace. Nájezd k domu nebo parkovací stání není součástí ceny, také případný chodník, oplocení nebo úprava terénu. Cena nezahrnuje kuchyňskou linku a osvětlení. Pro podrobnější informace ohledně výstavby kontaktujte makléře a domluvte si schůzku se stavitelem.Informace o realizaci projektu: Inženýrské sítě budou vedeny okolo všech vyobrazených pozemků. Na jaře 2019 bylo odborem územního plánování v Luhačovicích potvrzeno, že je záměr v souladu s platným územním plánem. Momentálně probíhá hydrogeologický průzkum a byly vyvrtány sondy pro vsakovací zkoušky. V tomto čase se pracuje na projektu kanalizace a vodovodu. Souběžně je zpracovává projekt na cestu.


Přehled domu

Plocha Cena Stav
180 m2 5 396 650 Kč volný detail
93 m2 4 153 600 Kč volný detail
141 m2 5 300 700 Kč volný detail
130 m2 4 896 400 Kč volný detail
65 m2 Cena nezveřejněna prodáno detail
82 m2 3 846 300 Kč volný detail
111 m2 4 244 100 Kč volný detail

Lokalita

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Staňte se elitním makléřem s pomocí našich aktivních tréninků a využívejte unikátní nástroje a podporu v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Rádi pracujete s lidmi, záleží vám na dobře odvedené práci a zároveň skvělých pracovních podmínkách? Začleňte se mezi makléře srdcaře a šiřte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nejste spokojeni ve vašem zaměstnání ani s vaším současným finančním ohodnocením? Začněte vydělávat opravdu rychle s pomocí našeho konceptu aktivních tréninků a unikátních.

Více informací