Výstavba domů na klíč, Polichno - Luhačovice

Dokončení srpen 2020

Luhačovice

Záhumenice - Polichno u Luhačovic

Výstavba domů na klíč s pozemkem v Luhačovicích - Polichnu. Domy jsou nabízeny ve dvou verzích, a to ve zděném provedení (Porfix) a ve dřevostavbě s použitím sytému Two by Four (Framing) s energetickou třídou "A". Nabízí se i možnost změny stavebního materiálu dle výběru zadavatele. Financování zajistíme jak na pozemek, tak i na dům. Typové domy nejsou přímo spjaty s vyobrazenými pozemky, jedná se o příkladovou nabídku konkrétního domu. Stavby a pozemky je tedy možné libovolně kombinovat nebo si nechat vyhotovit úplně nový projekt (Odkaz na web s desetitisíci projekty: https://pracownia-projekty.dom.pl). Veškeré služby projektanta a stavebního technika, který pro Vás zajistí stavební povolení jsou již zahrnuty v ceně stavby. Odkaz na naše stránky s typovými domy: https://www.zdenedomkynaklic.cz . Domem na klíč je myšleno, že dům bude po kolaudaci k okamžitému nastěhování. Sanitární zařízení, dveře, obložky, podlahy, obklady, zateplení, fasáda, venkovní i interiérové dveře jsou zahrnuty v ceně. Možnost výběru barvy fasády, typu obkladů a podlah je samozřejmostí. Dále byl do standardu přidán Door test - detekční metoda na zjišťování vzduchotěsnosti domu. V případě dalšího zájmu kontaktujte makléře a domluvte si schůzku s jednatelem stavební společnosti.


Přehled domu

Plocha Cena Stav
85 m2 4 044 100 Kč volný detail
146 m2 5 196 650 Kč volný detail
93 m2 3 953 600 Kč volný detail
65 m2 3 279 000 Kč prodáno detail
65 m2 3 543 600 Kč volný detail

Lokalita

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Staňte se elitním makléřem s pomocí našich aktivních tréninků a využívejte unikátní nástroje a podporu v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Rádi pracujete s lidmi, záleží vám na dobře odvedené práci a zároveň skvělých pracovních podmínkách? Začleňte se mezi makléře srdcaře a šiřte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nejste spokojeni ve vašem zaměstnání ani s vaším současným finančním ohodnocením? Začněte vydělávat opravdu rychle s pomocí našeho konceptu aktivních tréninků a unikátních.

Více informací