Výstavba domů na klíč Míškovice okr.Kroměříž

Dokončení prosinec 2020

Míškovice

Míškovice "Obora"

Výstavba domů na klíč s pozemkem v obci Míškovice lokalita "Obora". Obec Míškovice se nachází v okrese Kroměříž ve Zlínském kraji, zhruba 7 km od Holešova, 8 km od Otrokovic a 10 km od Zlína. Žije zde cca 660 obyvatel. V obci se nachází mateřská škola. Základní školu děti navštěvují v sousední obci Mysločovice, která je spádová pro 6 dalších okolních obcí. Občanské vybavení: Pohostinství, prodejna smíšeného zboží, Česká Pošta, kadeřnictví, kosmetika, masáže, knihovna, kulturní dům, hasičská zbrojnice, dětské hřiště, venkovní otevřený prostor "Výletiště" Dále v obci se nachází víceúčelové sportoviště s umělým povrchem, fotbalové hřiště, malorážková a broková střelnice. Co je součástí developerského projektu a co nabízíme: Zveřejněné typové domy jsou nabízeny ve dvou variantách, a to jako dřevostavby nebo za příplatek ve zděném provedení. Naše domy splňují energetickou náročnost v rozmezí od A po B dle přání klienta. Nabízíme možnost změny stavebního materiálu dle výběru zadavatele. Uvedené typové domy nejsou přímo spjaty s vyobrazenými pozemky, jedná se o příkladovou nabídku konkrétního domu a náhodně vybraného pozemku. Domy a pozemky je tedy možné libovolně kombinovat nebo si nechat vyhotovit úplně nový projekt dle svých představ. Odkaz na naše stránky s typovými domy, standarty konstrukce a vybavenosti: https://www.zdenedomkynaklic.cz Domem na klíč je myšleno, že dům bude po kolaudaci k okamžitému nastěhování. Sanitární zařízení, dveře s obložkami, podlahy, obklady, zateplení, fasáda, venkovní i interiérové dveře jsou zahrnuty v ceně, stejně jako základová deska a připojení na inženýrské sítě. Výběr barvy fasády, typu obkladů a podlah je samozřejmostí. Dále byl do standardu přidán Door test - detekční metoda na zjišťování vzduchotěsnosti domu. Cena na klíč u tohoto typu projektu, zahrnuje veškeré poplatky za připojení, vyřízení stavebního povolení včetně nutné úhrady úřadům, projektové dokumentace a kolaudace. Nájezd k domu nebo parkovací stání není součástí ceny, také případný chodník, oplocení nebo úprava terénu. Cena nezahrnuje kuchyňskou linku a osvětlení. Pro podrobnější informace ohledně výstavby kontaktujte makléře a domluvte si schůzku se stavitelem. Informace o realizaci projektu: Inženýrské sítě jsou vedeny okolo všech vyobrazených pozemků. Zhruba do března 2020 dojde k poslední kolaudaci kanalizace a bude pozemek rozdělen geometrickým plánem na samostatné stavební pozemky. Do léta 2020 bude vybudována spodní příjezdová komunikace, která bude sloužit pro pozemky č. 6,7,8,9 a 10. Při vyřizování a samotné realizaci nové komunikace, je už možné nejen pořizovat pozemek, ale také nechat vytvářet projekt domu a následně vyřizovat stavební povolení na dům, takže žádná časová ztráta. Samotná výstavba domů pak trvá cca 6-8 měsíců dle náročnosti domu.


Přehled domu

Plocha Cena Stav
102 m2 4 552 000 Kč volný detail
115 m2 4 626 000 Kč volný detail
122 m2 4 856 000 Kč volný detail
111 m2 4 549 000 Kč volný detail
136 m2 5 298 000 Kč volný detail
84 m2 4 240 000 Kč volný detail
100 m2 4 442 000 Kč volný detail
125 m2 5 068 000 Kč volný detail
116 m2 5 594 000 Kč volný detail
93 m2 4 684 000 Kč volný detail

Lokalita

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Staňte se elitním makléřem s pomocí našich aktivních tréninků a využívejte unikátní nástroje a podporu v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Rádi pracujete s lidmi, záleží vám na dobře odvedené práci a zároveň skvělých pracovních podmínkách? Začleňte se mezi makléře srdcaře a šiřte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nejste spokojeni ve vašem zaměstnání ani s vaším současným finančním ohodnocením? Začněte vydělávat opravdu rychle s pomocí našeho konceptu aktivních tréninků a unikátních.

Více informací