Výstavba domů na klíč Míškovice okr.Kroměříž

Dokončení květen 2022

Míškovice

Míškovice "Obora"

VYPRODÁNO! Výstavba domů na klíč s pozemkem v obci Míškovice lokalita "Obora". Obec Míškovice se nachází v okrese Kroměříž ve Zlínském kraji, zhruba 7 km od Holešova, 8 km od Otrokovic a 10 km od Zlína. Žije zde cca 660 obyvatel. V obci se nachází mateřská škola. Základní školu děti navštěvují v sousední obci Mysločovice, která je spádová pro 6 dalších okolních obcí. Občanské vybavení: Pohostinství, prodejna smíšeného zboží, Česká Pošta, kadeřnictví, kosmetika, masáže, knihovna, kulturní dům, hasičská zbrojnice, dětské hřiště, venkovní otevřený prostor "Výletiště" Dále v obci se nachází víceúčelové sportoviště s umělým povrchem, fotbalové hřiště, malorážková a broková střelnice. Zveřejněné typové domy jsou nabízeny ve dvou variantách, a to jako dřevostavby Ekonomy nebo za příplatek ve zděném provedení. Naše domy splňují energetickou náročnost A. Nabízíme možnost změny stavebního materiálu dle výběru zadavatele. Uvedené typové domy nejsou přímo spjaty s vyobrazenými pozemky, jedná se o příkladovou nabídku konkrétního domu a náhodně vybraného pozemku. Domy a pozemky je tedy možné libovolně kombinovat nebo si nechat vyhotovit úplně nový projekt dle svých představ. Odkaz na naše stránky s typovými domy, standarty konstrukce a vybavenosti: https://www.zdenedomkynaklic.cz Domem na klíč je myšleno, že dům bude po kolaudaci k okamžitému nastěhování. Sanitární zařízení, dveře s obložkami, podlahy, obklady, zateplení, fasáda, venkovní i interiérové dveře jsou zahrnuty v ceně, stejně jako základová deska a připojení na inženýrské sítě. Výběr barvy fasády, typu obkladů a podlah je samozřejmostí. Cena na klíč u tohoto typu projektu, zahrnuje veškeré poplatky za připojení, vyřízení stavebního povolení včetně projektové dokumentace a kolaudace domu. Dále zbudování samostatné čističky odpadních vod nebo jímky se vsakem a úpravu pozemku. Samostatná čistírna odpadních vod nebo jímka bude sloužit dočasně, kdy do konce roku 2022 obec zbuduje centrální čistírnu pro celou obec. Nájezd k domu nebo parkovací stání není součástí ceny, také případný chodník, oplocení nebo úprava terénu je nad rámec položkového rozpočtu. Cena nezahrnuje kuchyňskou linku a osvětlení. Inženýrské sítě jsou vedeny okolo všech vyobrazených pozemků. V květnu 2021 byla zahájena výstavba příjezdové komunikace pro pozemky č. 6,7,8,9 a 10. Při vyřizování a samotné realizaci nové komunikace, je už možné nejen pořizovat pozemek, ale také nechat vytvářet projekt domu a následně vyřizovat stavební povolení na dům. Samotná výstavba domů pak trvá cca 6-9 měsíců dle výběru domu. Zahájit samotné stavby domů, chceme jaro 2022. VYPRODÁNO ! -- Připravujeme 26 pozemků se stavbou v Bořenovicích u Holešova,


Přehled domu

Plocha Cena Stav
115 m2 Cena nezveřejněna prodáno detail
115 m2 Cena nezveřejněna prodáno detail
100 m2 Cena nezveřejněna prodáno detail
84 m2 Cena nezveřejněna rezervováno detail
136 m2 Cena nezveřejněna prodáno detail
84 m2 Cena nezveřejněna prodáno detail
84 m2 Cena nezveřejněna prodáno detail
125 m2 Cena nezveřejněna prodáno detail
84 m2 Cena nezveřejněna prodáno detail
82 m2 Cena nezveřejněna prodáno detail

Lokalita

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Staňte se elitním makléřem s pomocí našich aktivních tréninků a využívejte unikátní nástroje a podporu v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Rádi pracujete s lidmi, záleží vám na dobře odvedené práci a zároveň skvělých pracovních podmínkách? Začleňte se mezi makléře srdcaře a šiřte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nejste spokojeni ve vašem zaměstnání ani s vaším současným finančním ohodnocením? Začněte vydělávat opravdu rychle s pomocí našeho konceptu aktivních tréninků a unikátních.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT