Developerské projektyzáří 2024

Investiční pozemky

Tlumačov, Dolní

Zajišťujeme prodej investičních pozemků v obci Tlumačov. Pozemky jsou zde od 380m2 po 922m2. Součástí projede jednotlivých pozemků je i podíl na pozemku, který bude sloužit pro cestu a chodník. Možnost realizace inženýrských sítí a komunikace s chodníkem bude možné, dle dostupných informací do 5 let. V tomto čase, bude za strany obce Tlumačov a Povodí Moravy realizován protipovodňový val. Veškeré potřebné informace o této činnosti Vám doložíme. Pro nové vlastníky investičních pozemků, po dohodě zrealizujeme veškeré potřebné sítě a cestu, také projekty a všechna řízení na dotčených úřadech. Nabízíme také možnost, nechat si od..

Zobrazit detail
prosinec 2023

Výstavba domů na klíč Bořenovice okr. Kroměříž

Bořenovice

Výstavba 26 domů na klíč s pozemkem v obci Bořenovice lokalita "ZTV Bořenovice" Obec Bořenovice se nachází v okrese Kroměříž ve Zlínském kraji, zhruba 3,5 km od Holešova, 28 km od Kroměříže a 10 km k dálnici D55. Žije zde cca 210 obyvatel. Základní školu děti navštěvují v sousedním městě Holešov. V obci plné pokrytí signálu LTE, dostupný internet i satelitní vysílání. V obci je zajištěna autobusová doprava do Holešova. Zveřejněné typové domy jsou nabízeny ve zděném provedení. Naše domy splňují energetickou náročnost "A" dle nových směrnic a nařízení platné od 1.1.2022. Nabízíme možnost změny stavebního materiálu dle výběru..

Zobrazit detail
srpen 2023

Výstavba domů na klíč Míškovice okr.Kroměříž

Míškovice

VYPRODÁNO! Stavby domů dokončeny. Připravujeme výstavbu 12 domů v Tlumačově! Váš zájem o více informací můžete sdělit na mail: sedlarik@home4people.cz Výstavba domů na klíč s pozemkem v obci Míškovice lokalita "Obora". Obec Míškovice se nachází v okrese Kroměříž ve Zlínském kraji, zhruba 7 km od Holešova, 8 km od Otrokovic a 10 km od Zlína. Žije zde cca 660 obyvatel. V obci se nachází mateřská škola. Základní školu děti navštěvují v sousední obci Mysločovice, která je spádová pro 6 dalších okolních obcí. Občanské vybavení: Pohostinství, prodejna smíšeného zboží, Česká Pošta, kadeřnictví, kosmetika, masáže, knihovna, kulturní..

Zobrazit detail
prosinec 2021

Výstavba domů na klíč s pozemkem, Pohořelice okr. Zlín

Pohořelice, Pod Zámkem

Lokalita dokončena a všechny pozemky vyprodány! Připravujeme výstavbu 12 domů v Tlumačově! Váš zájem o více informací můžete sdělit na mail: sedlarik@home4people.cz Výstavba domů na klíč s pozemkem v Pohořelicích u Napajedel, lokalita Na Dolině. Domy jsou nabízeny v provedení dřevostavba s použitím sytému s energetickou třídou "A ". Nabízí se i možnost změny stavebního materiálu dle výběru zadavatele. Financování zajistíme jak na pozemek, tak i na dům. Uvedené typové domy nejsou přímo spjaty s vyobrazenými pozemky, jedná se o příkladovou nabídku konkrétního domu a náhodně vybraného pozemku. Stavby a pozemky je tedy možné libovolně..

Zobrazit detail
Červenec 2021

Výstavba domů na klíč s pozemkem, Lhotsko u Vizovic

Lhotsko

VYPRODÁNO !! Připravujeme výstavbu 12 domů v Tlumačově! Váš zájem o více informací můžete sdělit na mail: sedlarik@home4people.cz Výstavba domů na klíč s pozemkem ve Lhotsku u Vizovic, lokalita Za humny. Domy jsou nabízeny v provedení dřevostavba nebo ve zděné variantě s použitím systému s energetickou náročností "A". Nabízí se i možnost změny stavebního materiálu dle výběru zadavatele. Financování zajistíme jak na pozemek, tak i na dům. Veškeré služby projektanta a stavebního technika, který pro Vás zajistí stavební povolení jsou již zahrnuty v ceně stavby. Odkaz na naše stránky s typovými domy: https://www.zdenedomkynaklic.cz Domem..

Zobrazit detail

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Staňte se elitním makléřem s pomocí našich aktivních tréninků a využívejte unikátní nástroje a podporu v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Rádi pracujete s lidmi, záleží vám na dobře odvedené práci a zároveň skvělých pracovních podmínkách? Začleňte se mezi makléře srdcaře a šiřte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nejste spokojeni ve vašem zaměstnání ani s vaším současným finančním ohodnocením? Začněte vydělávat opravdu rychle s pomocí našeho konceptu aktivních tréninků a unikátních.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT