Výstavba domů na klíč Míškovice okr.Kroměříž

Dokončení srpen 2023

Míškovice

Míškovice "Obora"

VYPRODÁNO! Stavby domů dokončeny. Připravujeme výstavbu 12 domů v Tlumačově! Váš zájem o více informací můžete sdělit na mail: sedlarik@home4people.cz Výstavba domů na klíč s pozemkem v obci Míškovice lokalita "Obora". Obec Míškovice se nachází v okrese Kroměříž ve Zlínském kraji, zhruba 7 km od Holešova, 8 km od Otrokovic a 10 km od Zlína. Žije zde cca 660 obyvatel. V obci se nachází mateřská škola. Základní školu děti navštěvují v sousední obci Mysločovice, která je spádová pro 6 dalších okolních obcí. Občanské vybavení: Pohostinství, prodejna smíšeného zboží, Česká Pošta, kadeřnictví, kosmetika, masáže, knihovna, kulturní dům, hasičská zbrojnice, dětské hřiště, venkovní otevřený prostor "Výletiště" Dále v obci se nachází víceúčelové sportoviště s umělým povrchem, fotbalové hřiště, malorážková a broková střelnice. Zveřejněné typové domy jsou nabízeny ve dvou variantách, a to jako dřevostavby Ekonomy nebo za příplatek ve zděném provedení. Naše domy splňují energetickou náročnost A. Nabízíme možnost změny stavebního materiálu dle výběru zadavatele. Uvedené typové domy nejsou přímo spjaty s vyobrazenými pozemky, jedná se o příkladovou nabídku konkrétního domu a náhodně vybraného pozemku. Domy a pozemky je tedy možné libovolně kombinovat nebo si nechat vyhotovit úplně nový projekt dle svých představ. Odkaz na naše stránky s typovými domy, standarty konstrukce a vybavenosti: https://www.zdenedomkynaklic.cz Domem na klíč je myšleno, že dům bude po kolaudaci k okamžitému nastěhování. Sanitární zařízení, dveře s obložkami, podlahy, obklady, zateplení, fasáda, venkovní i interiérové dveře jsou zahrnuty v ceně, stejně jako základová deska a připojení na inženýrské sítě. Výběr barvy fasády, typu obkladů a podlah je samozřejmostí. Cena na klíč u tohoto typu projektu, zahrnuje veškeré poplatky za připojení, vyřízení stavebního povolení včetně projektové dokumentace a kolaudace domu. Dále zbudování samostatné čističky odpadních vod nebo jímky se vsakem a úpravu pozemku. Samostatná čistírna odpadních vod nebo jímka bude sloužit dočasně, kdy do konce roku 2022 obec zbuduje centrální čistírnu pro celou obec. Nájezd k domu nebo parkovací stání není součástí ceny, také případný chodník, oplocení nebo úprava terénu je nad rámec položkového rozpočtu. Cena nezahrnuje kuchyňskou linku a osvětlení. Inženýrské sítě jsou vedeny okolo všech vyobrazených pozemků. V květnu 2021 byla zahájena výstavba příjezdové komunikace pro pozemky č. 6,7,8,9 a 10. Při vyřizování a samotné realizaci nové komunikace, je už možné nejen pořizovat pozemek, ale také nechat vytvářet projekt domu a následně vyřizovat stavební povolení na dům. Zahájit samotné stavby domů jsou ve výstavbě a kdykoliv k prohlédnutí. VYPRODÁNO ! -- Připravujeme 26 pozemků se stavbou v Bořenovicích u Holešova a 5 pozemků přímo v Holešově. Dále je k dispozici poslední pozemek v Pohořelicích u Napajedel.


Lokalita

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Staňte se elitním makléřem s pomocí našich aktivních tréninků a využívejte unikátní nástroje a podporu v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Rádi pracujete s lidmi, záleží vám na dobře odvedené práci a zároveň skvělých pracovních podmínkách? Začleňte se mezi makléře srdcaře a šiřte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nejste spokojeni ve vašem zaměstnání ani s vaším současným finančním ohodnocením? Začněte vydělávat opravdu rychle s pomocí našeho konceptu aktivních tréninků a unikátních.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT