Výstavba domů na klíč s pozemkem, Lhotsko u Vizovic

Dokončení Červenec 2021

Lhotsko

Lhotsko Za humny

Výstavba domů na klíč s pozemkem ve Lhotsku u Vizovic, lokalita Za humny. Domy jsou nabízeny ve třech verzích, a to ve zděném provedení a ve dřevostavbě-Standard nebo ve dřevostavbě-Ekonomy s použitím systému s energetickou třídou "A". Nabízí se i možnost změny stavebního materiálu dle výběru zadavatele. Financování zajistíme jak na pozemek, tak i na dům. Uvedené typové domy nejsou přímo spjaty s vyobrazenými pozemky, jedná se o příkladovou nabídku konkrétního domu a náhodně vybraného pozemku. Stavby a pozemky je tedy možné libovolně kombinovat nebo si nechat vyhotovit úplně nový projekt. Veškeré služby projektanta a stavebního technika, který pro Vás zajistí stavební povolení jsou již zahrnuty v ceně stavby. Odkaz na naše stránky s typovými domy: https://www.zdenedomkynaklic.cz Domem na klíč je myšleno, že dům bude po kolaudaci k okamžitému nastěhování. Sanitární zařízení, dveře s obložkami, podlahy, obklady, zateplení, fasáda, venkovní i interiérové dveře jsou zahrnuty v ceně. Možnost výběru barvy fasády, typu obkladů a podlah je samozřejmostí. Cena na klíč u tohoto typu projektu, zahrnuje veškeré poplatky za připojení, vyřízení stavebního povolení včetně nutné úhrady úřadům, nájezd k domu, parkovací stání, chodník, oplocení, úprava terénu, zatravnění zahrady, projektové dokumentace a kolaudace. Pro podrobnější informace ohledně výstavby kontaktujte makléře a domluvte si schůzku se stavitelem. Informace a časový průběh realizace projektu: Předpokládaný termín výstavby nové kanalizace bude během jara 2022. Souběžně s vyřizování stavebního povolení na novou kanalizaci bude možné vyřizovat stavební povolení na rodinné domy. Samotná výstavba domů pak trvá cca 7 měsíců dle náročnosti domu. Naše typové domy Vám rádi ukážeme. Právě zde realizujeme první dvě stavby a to typové domy Klára 5+kk.


Přehled domu

Plocha Cena Stav
93 m2 Cena nezveřejněna prodáno detail
93 m2 Cena nezveřejněna prodáno detail
93 m2 5 657 500 Kč volný detail
93 m2 Cena nezveřejněna rezervováno detail

Lokalita

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Staňte se elitním makléřem s pomocí našich aktivních tréninků a využívejte unikátní nástroje a podporu v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Rádi pracujete s lidmi, záleží vám na dobře odvedené práci a zároveň skvělých pracovních podmínkách? Začleňte se mezi makléře srdcaře a šiřte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nejste spokojeni ve vašem zaměstnání ani s vaším současným finančním ohodnocením? Začněte vydělávat opravdu rychle s pomocí našeho konceptu aktivních tréninků a unikátních.

Více informací