Developerské projektyprosinec 2020

Výstavba domů na klíč, Polichno - Luhačovice

Luhačovice

Výstavba domů na klíč s pozemkem v Luhačovicích městské části Polichno. Polichno naleznete v okrese Zlín zhruba 5 km od Luhačovic a 8 km od Uherského Brodu. Žije pouze cca 330 obyvatel, jedná se tedy o klidné místo k bydlení s výbornou dostupností do zmíněných měst. V Luhačovicích naleznete veškerou občanskou vybavenost, do Polichna jezdí jak autobus, tak vlak. Navíc se zde plánuje propojení prostřednictvím cyklostezky, která povede až do Uherského Brodu. Zveřejněné typové domy jsou nabízeny ve dvou variantách, a to jako dřevostavby nebo za příplatek ve zděném provedení. Naše domy splňují energetickou náročnost v rozmezí od A po B dle přání..

Zobrazit detail
prosinec 2020

Výstavba domů na klíč s pozemkem, Lhotsko u Vizovic

Lhotsko

Výstavba domů na klíč s pozemkem ve Lhotsku u Vizovic, lokalita Za humny. Domy jsou nabízeny ve dvou verzích, a to ve zděném provedení a ve dřevostavbě s použitím systému s energetickou třídou "od A po B". Nabízí se i možnost změny stavebního materiálu dle výběru zadavatele. Financování zajistíme jak na pozemek, tak i na dům. Uvedené typové domy nejsou přímo spjaty s vyobrazenými pozemky, jedná se o příkladovou nabídku konkrétního domu a náhodně vybraného pozemku. Stavby a pozemky je tedy možné libovolně kombinovat nebo si nechat vyhotovit úplně nový projekt. Veškeré služby projektanta a stavebního technika, který pro Vás zajistí stavební..

Zobrazit detail
prosinec 2020

Výstavba domů na klíč Míškovice okr.Kroměříž

Míškovice

Výstavba domů na klíč s pozemkem v obci Míškovice lokalita "Obora". Obec Míškovice se nachází v okrese Kroměříž ve Zlínském kraji, zhruba 7 km od Holešova, 8 km od Otrokovic a 10 km od Zlína. Žije zde cca 660 obyvatel. V obci se nachází mateřská škola. Základní školu děti navštěvují v sousední obci Mysločovice, která je spádová pro 6 dalších okolních obcí. Občanské vybavení: Pohostinství, prodejna smíšeného zboží, Česká Pošta, kadeřnictví, kosmetika, masáže, knihovna, kulturní dům, hasičská zbrojnice, dětské hřiště, venkovní otevřený prostor "Výletiště" Dále v obci se nachází víceúčelové sportoviště s umělým povrchem,..

Zobrazit detail
Únor 2020

Výstavba domů na klíč s pozemkem, Pohořelice okr. Zlín

Pohořelice, Pod Zámkem

Výstavba domů na klíč s pozemkem v Pohořelicích u Napajedel, lokalita Na Dolině. Domy jsou nabízeny v provedení dřevostavba s použitím sytému s energetickou třídou "od A po B". Nabízí se i možnost změny stavebního materiálu dle výběru zadavatele. Financování zajistíme jak na pozemek, tak i na dům. Uvedené typové domy nejsou přímo spjaty s vyobrazenými pozemky, jedná se o příkladovou nabídku konkrétního domu a náhodně vybraného pozemku. Stavby a pozemky je tedy možné libovolně kombinovat nebo si nechat vyhotovit úplně nový projekt. Veškeré služby projektanta a stavebního technika, geodeta, potřebná měření a připojení na inženýrské..

Zobrazit detail

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Staňte se elitním makléřem s pomocí našich aktivních tréninků a využívejte unikátní nástroje a podporu v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Rádi pracujete s lidmi, záleží vám na dobře odvedené práci a zároveň skvělých pracovních podmínkách? Začleňte se mezi makléře srdcaře a šiřte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nejste spokojeni ve vašem zaměstnání ani s vaším současným finančním ohodnocením? Začněte vydělávat opravdu rychle s pomocí našeho konceptu aktivních tréninků a unikátních.

Více informací