Developerské projektysrpen 2020

Výstavba domů na klíč, Polichno - Luhačovice

Luhačovice

Výstavba domů na klíč s pozemkem v Luhačovicích - Polichnu. Domy jsou nabízeny ve dvou verzích, a to ve zděném provedení (Porfix) a ve dřevostavbě s použitím sytému Two by Four (Framing) s energetickou třídou "A". Nabízí se i možnost změny stavebního materiálu dle výběru zadavatele. Financování zajistíme jak na pozemek, tak i na dům. Typové domy nejsou přímo spjaty s vyobrazenými pozemky, jedná se o příkladovou nabídku konkrétního domu. Stavby a pozemky je tedy možné libovolně kombinovat nebo si nechat vyhotovit úplně nový projekt (Odkaz na web s desetitisíci projekty: https://pracownia-projekty.dom.pl). Veškeré služby projektanta a stavebního..

Zobrazit detail
prosinec 2019

Výstavba domů na klíč s pozemkem, Pohořelice okr. Zlín

Pohořelice, Pod Zámkem

Výstavba domů na klíč s pozemkem v Pohořelicích u Napajedel, lokalita Na Dolině. Domy jsou nabízeny v provedení dřevostavba s použitím sytému s energetickou třídou "A". Nabízí se i možnost změny stavebního materiálu dle výběru zadavatele. Financování zajistíme jak na pozemek, tak i na dům. Uvedené typové domy nejsou přímo spjaty s vyobrazenými pozemky, jedná se o příkladovou nabídku konkrétního domu a náhodně vybraného pozemku. Stavby a pozemky je tedy možné libovolně kombinovat nebo si nechat vyhotovit úplně nový projekt. Veškeré služby projektanta a stavebního technika, geodeta, potřebná měření a připojení na inženýrské sítě jsou..

Zobrazit detail
prosinec 2019

Výstavba domů na klíč s pozemkem, Lhotsko u Vizovic

Lhotsko

Výstavba domů na klíč s pozemkem ve Lhotsku u Vizovic, lokalita Za humny. Domy jsou nabízeny ve dvou verzích, a to ve zděném provedení a ve dřevostavbě s použitím systému s energetickou třídou "A". Nabízí se i možnost změny stavebního materiálu dle výběru zadavatele. Financování zajistíme jak na pozemek, tak i na dům. Uvedené typové domy nejsou přímo spjaty s vyobrazenými pozemky, jedná se o příkladovou nabídku konkrétního domu a náhodně vybraného pozemku. Stavby a pozemky je tedy možné libovolně kombinovat nebo si nechat vyhotovit úplně nový projekt (Odkaz na web s desetitisíci projekty: https://pracownia-projekty.dom.pl). Veškeré služby..

Zobrazit detail

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Staňte se elitním makléřem s pomocí našich aktivních tréninků a využívejte unikátní nástroje a podporu v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Rádi pracujete s lidmi, záleží vám na dobře odvedené práci a zároveň skvělých pracovních podmínkách? Začleňte se mezi makléře srdcaře a šiřte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nejste spokojeni ve vašem zaměstnání ani s vaším současným finančním ohodnocením? Začněte vydělávat opravdu rychle s pomocí našeho konceptu aktivních tréninků a unikátních.

Více informací