CRK

Středočeský kraj
Certifikovaní makléři na pobočce

Kontakty

605 224 134
rak@home4people.cz
Sokolská 1115
Kolín III 280 02
Po telefonické dohodě
Kontaktujte nás Reklamace

Manažer pobočky


Mgr. Lukáš Rak
605 224 134
rak@home4people.cz

Majitel realitní kanceláře

CRK REB s.r.o.
Plynárenská 671
Kolín IV 280 02

zastoupena: Mgr. Lukáš Rak
IČ: 08403210
DIČ: CZ08403210

Tato kancelář home4people.cz je samostatně vlastněna a provozována.
Makléři této kanceláře jsou zaměstnanci našeho partnera nebo nezávislí podnikatelé, kteří vykonávají podnikatelskou činnost na základě živnostenského oprávnění.Hodnocení klientů

Davida Ševčíka bych doporučoval všem, kteří chtějí koupit nemovitost nebo shánějí pronájem. Vždy jsem se na něho mohl obrátit s jakoukoliv prosbou a rád mi vyhověl. Oceňuji profesionální přístup a milé jednání.

Lukáš Kůra

Davida bych rád doporučil, jako velice vstřícného makléře. Vždy zodpověděl veškeré naše dotazy a věnoval svůj čas prakticky kdykoli, když jsme něco potřebovali. V oblasti prodeje nemovitostí si vždy ví rady a díky jeho profesionálnímu přístupu je radost s ním spolupracovat. My s manželkou jsme naprosto spokojeni.

Tomáš Svoboda

Přes Home4people realitku jsme si koupili dům v Toušicích a mohu říct, že vše proběhlo v bleskovém čase díky panu Ondřejovi Chaloupkovi. Po každé nám vyšel vstříc, vše bylo podle našich představ, vše bylo v rychlém čase připravené, ať už prohlídka domu, podepisování smluv, tak předání klíčů atd. Je vidět že p. Chaloupka je profesionální makléř. Doporučuji! A moc děkujeme.

Mikuláš Pešta

Více hodnoceníNaše reference

Prodej byti 2+1, 55 m2, Plzeň - Bory

2 850 000 Kč

Prodej bytu 2+1, 56m2, Kolín, Benešova

2 490 000 Kč

Prodej bytu 3+kk, Praha Stodůlky

6 720 000 Kč

Prodej bytu 3+1, 85m2, Praha Horní Počernice

Prodej, rodinný dům, 130m2, pozemek 685m2, Krakovany

3 990 000 Kč

Prodej bytu, 43m2, Kolín

2 650 000 Kč


Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Staňte se elitním makléřem s pomocí našich aktivních tréninků a využívejte unikátní nástroje a podporu v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Rádi pracujete s lidmi, záleží vám na dobře odvedené práci a zároveň skvělých pracovních podmínkách? Začleňte se mezi makléře srdcaře a šiřte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nejste spokojeni ve vašem zaměstnání ani s vaším současným finančním ohodnocením? Začněte vydělávat opravdu rychle s pomocí našeho konceptu aktivních tréninků a unikátních.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT