Areality

Kontakt

Chlumova 5460/7, Jihlava 586 01
konzultace po telefonické dohodě

mobilní telefon: 774 787 701
smejkalova@home4people.cz
počet nabídek: 136

Kontaktní formulář

Fotografie

Kde nás najdete

Majitel realitní kanceláře

Areality Vysočina, s. r. o.
zastoupena: Lenka Smejkalová

Sidlo:
Chlumova 5460/7
Jihlava 586 01
IČ: 27722279
DIČ: CZ27722279
Banka: Komerční banka
Účet: 35-9312860297 / 0100

zapsaná v obchodním rejstříku vedeném krajským soudem v Brně, oddíl C, vložka 54434

Tato kancelář HOME 4 PEOPLE je samostatně vlastněna a provozována.
Makléři této kanceláře jsou zaměstnanci našeho partnera nebo nezávislí podnikatelé, kteří vykonávají podnikatelskou činnost na základě živnostenského oprávnění.

Naše nemovitosti

Prodej domu, Horní Újezd, Rodinný, 180 m2

Zprostředkujeme Vám prodej rodinného domu nebo chalupy v obci Horní Újezd u Třebíče, dispozice domu je 2+1 s možností podkroví. K domu náleží..

1 020 000 Kč + 4% daň z nabytí nemovitých věcí

Pronájem bytu, Telč - Telč-Podolí, 3+1, 70 m2

Zprostředkujeme Vám pronájem bytu o velikosti 3+1 (70 m²) v Telči, lokalita U Štěpnického rybníka. Byt je umístěný v 1. patře cihlového domu...

12 500 Kč za měsícvčetně inkasa

Prodej bytu, Lavičky, 3+kk, 56 m2

Zprostředkujeme Vám prodej bytu 3+kk (56,7 m²) s balkonem (4,8 m²) v rezidenci Bella Vita v obci Lavičky u Velkého Meziříčí. Novostavba bytového..

Cena nezveřejněna+popl. 1700,- Kč

Prodej bytu, Jihlava, 2+1, 53 m2

Zprostředkujeme Vám prodej zděného bytu o dispozici 2+1 (52,8 m²) v osobním vlastnictví v Havlíčkově ulici v Jihlavě. Byt je v původním stavu,..

1 590 000 Kč včetně provize a právních služeb

Prodej bytu, Jihlava, 3+kk, 62 m2

Zprostředkujeme Vám ve výhradním zastoupení prodej moderního bytu 3+kk v lukrativní jihlavské lokalitě Stará cesta. Jednotka se nachází ve..

Cena nezveřejněnainfo o ceně RK

Další

Naše reference

Pronájem bytu 1+1 (34 m2) Ivančice, okres Brno- venkov

4 500 Kč

Zemědělská budova - bývalá sýpka, Stránecká Zhoř

565 000 Kč

Prodej rodinný dům/chalupa, Jaroměřice nad Rokytnou

400 000 Kč

Pronájem bytu 2+1, 52 m2, Jihlava, ulice Vrchlického

9 000 Kč

Pronájem bytu 3+kk, Jihlava, ulice Kollárova

8 000 Kč

Prodej rekreační chalupa, Římov na Moravě, okres Třebíč

1 300 000 Kč

Doporučení

Vše proběhlo bez zbytečných průtahů, bez problémů. S jednáním pana Domanského jsme byli spokojeni a za zprostředkování koupě děkujeme.Kittlerová

Kittlerová Alena

Pana Domanského mohu jen doporučit, díky jemu jsem prodal nemovitost prakticky ihned po zveřejnění inzerátu. Umí odhadnout a doporučit cenu nemovitosti k prodeji, cena byla akceptována i kupujícím bez dodatečných úprav. Je to profesionál a umí si najít důvěru u prodávajícího i u kupujícího. Ještě jednou mu touto cestou děkuji a přeji pevné zdraví a hodně úspěchů v jeho práci. Oborný

Oborný

Pana Domaského z H4P všem vřele doporučuji !! Po neúspěšném a dlouho trvajícím jednání s jinou RK, která sice zájemce vodila, ale věčně mě stahovala o cca 300 – 400 tisíc na nemovitosti mi docházela trpělivost, jelikož za tyto peníze bych si to dokázal asi prodat i sám. Chtěl jsem z nemovitosti dostat maximum a tak jsem dostal doporučení na pana Domanského, který mě v prodeji zastoupil a dokázal pro mě získat maximální možnou cenu, aniž by jsme museli se základní cenou extra hýbat. Čas prodeje byl fantastický. Po těchto dvou zkušenostech s makléři můžu říct, že jsem se setkal s prodavačem (původní RK) a s makléřem Domanským, který ví, co dělá a kde je ta správná díra, kam vložit svůj knoflík, svůj trumf. A lechkoživky, kteří si řeknou, že makléři mají hromadu peněz, budu makléřem, vážení, tak to není. Většinou prodají díky tomu, že se s prodávajícím domluví na snížení ceny a to přece my, jako prodávající nechceme. Chcete rychle prodat za maximální možnou cenu ? Volte Domanského. T. Mikší, Polná

Tomáš Mikší

Paní Kůpová nám zprostředkovala pronájem bytu naprosto exceleně, je profík na svém místě! Pokud se v budoucnu rozhodneme byt prodat, s důvěrou se na ni obrátíme.

Libor Kyjovský

Doporučuji služby paní Bočkové. Skvělá, rychlá práce, kdykoliv sem s čímkoliv potřebovala poradit, nebyl problém. Děkuji moc :)

Marcela

Dobrý den, Spolupráce s makléřem panem ing. Krejčím byla výborná, ochota a vstřícnost je vizitkou pane makléře mohu doporučit ostatním klientům. Tímto děkuji i celé realitní kanceláři za spolupráci. S pozdravem Lehejčkovi

Jiří Lehejček

Dobrý den, s paní Dvořákovou byla výborná komunikace a spolupráce, veškeré záležitosti pomohla zařídit a domluvit - mohu jen doporučit.

Martin

Doporučuji využít služeb realitní kanceláře a služeb makléřky paní Bočkové. Spolupráce byla rychlá, pružná a příkladná. Za odvedenou práci dávám 5 hvězd.

Voštera Miloš

Dobrý den, S paní Dvořákovou jsem byla velice spokojena. Mockrát děkuji Šafaříková

EVA ŠAFAŘÍKOVÁ

Dobrý den, reaguji na Vaši žádost ohledně vyjádření k práci makléře Ing. Václava Krejčího. Od prvního kontaktu s ing.Krejčím jsem poznala, že spolupráce s tímto makléřem přinese "dobré ovoce". Nemýlila jsem se. Od prvního osobního kontaktu až do konečné fáze spojené s prodejem bytu 4+1 v Jindřichově Hradci jsem byla velice spokojena. Mohu doporučit tohoto makléře ostatním klientům, kteří potřebují podobné služby. Přeji hezký den. Lenka Hájková.

Lenka Hájková

Dávám Vám paní 5 hvězd za dobře odvedenou práci! Z.

Zdeněk

Doporučuji využít služeb realitní kanceláře, měl jsem čest zkusit dva makléře, se kterými jsem byl spokojen,od paní Bočkové se i informace o placení daní a štítku na energie poslouchají dobře. Vždy se rád na paní Bočkovou a jejich RK obrátím.

Zdeněk

Děkujeme makléřce Iloně, za spolupráci při prodeji nemovitosti. Paní je velice ochotná, pružná a příjemná. Můžu jen doporučit.

Pavel Diviš


Napište nám
Poučení o právu na odstoupení naleznete ZDE.